2022 Yılı Özdeğerlendirme Takvimi
10 Mayıs 2022

 

Değerlendirilecek bölüm

Planlanan Değerlendirme

Tarihi / Saati

Değerlendiriciler

Değerlendirmede görüşülecek kişi/kişiler

 

KURUMSAL YAPI

16.05.2022

10.00\ 12.00

14.00 \ 16.00

 

 

Hilal KÖKSAL

Necati ARSLAN

 

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

 

KALİTE YÖNETİMİ

16.05.2022

10.00\ 12.00

14.00 \ 16.00

 

 

Hilal KÖKSAL

Necati ARSLAN

 

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

 

DOKÜMAN YÖNETİMİ

16.05.2022

10.00\ 12.00

14.00 \ 16.00

 

 

Ayşe KARADAĞLI

Halise BUYRAZ KARLAPAK

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

 

RİSK YÖNETİMİ

17.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Yasemin AYGÖRDÜ

Ebru ELHAKAN

 

İlkay ALTINOK

 

 

 

KURUMSAL VERİMLİLİK

17.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Ayşe KARADAĞLI

Halise BUYRAZ KARLAPAK

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

 

 

 

 

 

 

Değerlendirilecek bölüm

Planlanan Değerlendirme

Tarihi / Saati

Değerlendiriciler

Değerlendirmede görüşülecek kişi/kişiler

 

İSTENMEYEN OLAY BİLDİRİM SİSTEMİ

17.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Uzm.Dr.Murat BÜYÜKŞEKERCİ

İlkay ALTINOK

 

Yasemin AYGÖRDÜ

Ebru ELHAKAN

 

AFET VE ACİL DURUM YÖNETİMİ

18.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Ahmet AKDEMİR

Necati ARSLAN

 

Teffik AYDOĞAN

Özgül GÖKÇE

Derya BAŞARAN

 

 

EĞİTİM YÖNETİMİ

18.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

 

Halise BUYRAZ KARLAPAK

 

 

SOSYAL SORUMLULUK

18.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Ahmet AKDEMİR

Necati ARSLAN

 

Selma KOÇ

 

 

 

HASTA DENEYİMİ

20.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Ayşe KARADAĞLI

Halise BUYRAZ KARLAPAK

 

 

Özgül GÖKÇE

Derya ÇAĞLAR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Değerlendirilecek bölüm

Planlanan Değerlendirme

Tarihi / Saati

Değerlendiriciler

Değerlendirmede görüşülecek kişi/kişiler

 

HİZMETE ERİŞİM

20.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

Handan ARIKDOĞAN

Ayşe KARADAĞLI

 

Selma DEMİREL

 

YAŞAM SONU HİZMETLER

20.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Hilal KÖKSAL

Necati ARSLAN

 

 

 

Mehmet TEMUR

 

SAĞLIKLI ÇALIŞMA YAŞAMI

23.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Ayşe KARADAĞLI

Halise BUYRAZ KARLAPAK

 

Ayfer YILDIRIM

İlkay ALTINOK

Özgül GÖKÇE

 

 

HASTA BAKIMI

23.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Ayşe KARADAĞLI

Halise BUYRAZ KARLAPAK

 

Özlem KARA

Elif ÇELİK

Hatice KOÇ

 

 

İLAÇ YÖNETİMİ

23.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Tülin GÜNDOĞDU

Nurdagül BOZKURT ETLİK

 

Ece Hatice AĞDAĞ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Değerlendirilecek bölüm

Planlanan Değerlendirme

Tarihi / Saati

Değerlendiriciler

Değerlendirmede görüşülecek kişi/kişiler

 

ENFEKSİYONLARIN ÖNLENMESİ VE KONTROLÜ

24.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Handan ARIKDOĞAN

Nurdagül BOZKURT ETLİK

 

Ayşe KARADAĞLI

TEMİZLİK, DEZENFEKSİYON STERİLİZASYON HİZMETLERİ

24.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Handan ARIKDOĞAN

Nurdagül BOZKURT ETLİK

 

Yusuf ÖZCAN

 

TRANSFÜZYON HİZMETLERİ

24.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

Döndü PEHLİVAN

 

RADYASYON GÜVENLİĞİ

25.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Nurdagül BOZKURT ETLİK

Tülin GÜNDOĞDU

 

Mehmet TEKTAŞ

 

 

ACİL SERVİS

25.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Nurdagül BOZKURT ETLİK

Handan ARIKDOĞAN

 

 

 

 

Sevgi ÖZDEMİR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Değerlendirilecek bölüm

Planlanan Değerlendirme

Tarihi / Saati

Değerlendiriciler

Değerlendirmede görüşülecek kişi/kişiler

 

AMELİYATHANE

25.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Ayşe KARADAĞLI

Nurdagül BOZKURT ETLİK

Ayşe KESKİN

Dilek SARIASLAN

Derya BAŞARAN

 

 

YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ

26.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Tülin GÜNDOĞDU

Hidayet AYDEMİR ÖZKUL

 

Mithat SAYKILI

Keziban ÇAKIR

Esma ÜNAL

 

BİYOKİMYA LABORATUVARI

26.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Nurdagül BOZKURT ETLİK

Handan ARIKDOĞAN

 

 

İsmet DEMİREZER

 

MİKROBİYOLOJİ LABORATUVARI

26.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Tülin GÜNDOĞDU

Handan ARIKDOĞAN

 

 

Selçuk AYDIN

 

FİZİKSEL TIP VE REHABİLİTASYON HİZMETLERİ

27.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Handan ARIKDOĞAN

Tülin GÜNDOĞDU

 

Recep ONUR

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Değerlendirilecek bölüm

Planlanan Değerlendirme

Tarihi / Saati

Değerlendiriciler

Değerlendirmede görüşülecek kişi/kişiler

 

TESİS YÖNETİM

27.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Uzm.Dr. Murat BÜYÜKŞEKERCİ

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

Ersoy ÇETİN

 

 

 

 

OTELCİLİK HİZMETLERİ

27.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Şükran YILDIRIM

Handan ARIKDOĞAN

 

Zehra YILDIRIM

Şani SEVEN

Mustafa KÜLLÜK

 

 

BİLGİ YÖNETİM SİSTEMİ

30.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

Orhan KARAOĞLU

Vedat AKKAŞ

 

MALZEME VE CİHAZ YÖNETİMİ

30.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Ahmet AKDEMİR

Necati ARSLAN

Akif ERBAŞ

Saim KILINÇ

Hakan ORHAN

Alparslan ÇITLAK

Deniz VURAL

 

TIBBİ KAYIT VE ARŞİV HİZMETLERİ

30.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

 

Gökay ÜSTÜNBAŞ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Değerlendirilecek bölüm

Planlanan Değerlendirme

Tarihi / Saati

Değerlendiriciler

Değerlendirmede görüşülecek kişi/kişiler

 

ATIK YÖNETİMİ

31.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

Nuray GÜNEŞ

Derya KURUCAN

 

 

DIŞ KAYNAK KULLANIMI

31.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Hilal KÖKSAL

Necati ARSLAN

 

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN

 

GÖSTERGELERİN İZLENMESİ

31.05.2022

10.00 \ 12.00

14.00 \ 16.00

 

Ayşe KARADAĞLI

Halise BUYRAZ KARLAPAK

 

Yasemin AYGÖRDÜ

İlkay ALTINOK

Ebru ELHAKAN